MIPO market, s.r.o.

člen sdružení ESO

O naší společnosti

Podnikáme oblasti prodeje potravin. Naše firma vznikla již v roce 1991 jako samostatný subjekt. Za tuto dlouhou dobu co působíme na trhu jsme nasbírali velkou řadu zkušeností. Významním průlomem v našem podnikaní byl rok 2002 kdy jsme vstoupily do obchodního družstva Eso market operující v oblasti středních severních Čech.

Rok poté došlo k velkému rozšíření obchodní sítě a zkvalitnění našich služeb. Tento počin byl završen v roce 2010 kdy jsme byly zapsání do obchodního rejstříku jako společnost ručenim omezeným.V současné době má naše společnost 2 prodejny v nichž pracuje 8 zaměstnanců. Do budoucna plánujeme rozšiřování sortimentu, modernizaci prodejen a další zkvalitnění služeb pro zákazníky.

V březnu letošního roku jsme pultový prodej změnili na samoobslužný. Tímto krokem jsme sledovali hlavně větší spokojenost zákazníků při nakupování.Nemusíte čekat v dlouhé frontě pokud jdete pouze např.pro vejce, protože oblíbený úsek uzenin a lahůdek je samostatný.Každý zákazník má více času na výběr zboží z rozšířeného sortimentu.

Snažili jsme se zkvalitnit i prodej uzenin a lahůdkářských výrobků nákupem nových chladících vitrín,které perfektně chladí nabízené zboží. Naše prodejna dodržuje systém kritických bodů HACCP, to znamená,že dbáme na správné skladování zboží,hygienu prodeje i čistotu prodejny.To,že jsme klimatizovaná prodejna ocení naši zákazníci hlavně v teplých letních dnech,kdy se při nákupu i zchladí. Snažili jsme se vytvořit moderní a pohodlný obchod a doufáme,že se vám u nás bude dobře nakupovat.